• 3M Secure Click

  20 września 2019

  Półmaski wielokrotnego użytku wyposażone w membranę komunikacyjną. Wszystkie maski serii HF-800 posiadają system złączy 3M Secure-Click, który pozwala używać różnych elementów oczyszczających 3M Secure-Click do zabezpieczenia się przed gazami, parami.

  Więcej
 • Dobrej jakości ubranie dla spawacza, zobacz, jak jest robione

  17 września 2019

  Jesteś ciekaw, jak wygląda produkcja artykułów do ochrony osobistej spawacza? Obejrzyj film.

  Więcej

Marek Szweda

Menadżer produktu Urządzenia Standardowe

Premiera nowych urządzeń z rodziny MasterTig

31 maja 2019

Nowość

Przygotujcie się na zupełnie nową rodzinę urządzeń Kemppi MasterTig. W sprzedaży już latem 2019

Urządzenia spawalnicze TIG DC i TIG ACDC wyznaczają nowy standard jakości, użyteczności i wydajności energetycznej. Rodzina MasterTig, obejmująca modele 230A, 300A, 400A i 500A została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych użytkownikach i wymagających aplikacjach spawalniczych.

Imponujące wymiary i masa w połączeniu z modułową budową pozwalają na konfigurację zestawu dostosowanego do potrzeb użytkownika. Konfiguracja obejmuje również alternatywne panele, bezprzewodowe sterowania i podwozia.

 

Jednocześnie z urządzeniami MasterTig, Kemppi wprowadza na rynek przełomowe uchwyty Flexlite TX charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, elastycznymi rękojeściami zwiększającymi komfort użytkowania i zmniejszającymi zmęczenie spawacza.

Guma silikonowa gwarantuje pewny chwyt, a innowacyjna budowa redukuje obciążenie nadgarstka, dzięki czemu spawacz może się skoncentrować na pracy. Chłodzone gazem lub cieczą uchwyty Flexlite zgodne z urządzeniami MasterTig dostępne są w wersjach o różnej mocy, typie korpusu i długościach.

 

Nowa rodzina MasterTig będzie dostępna w sprzedaży od 24 czerwca 2019.

kemppi-nowości-urządzenia-mig-mag-dystrybutor figel-
Nowości w ofercie urządzeń Kemppi