• Nowość w ofercie uchwytów

  24 czerwca 2019

  Uchwyty Flexlite TX do spawania TIG charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi, mniejszym zużyciem materiałów eksploatacyjnych i wygodą użycia. Trwałe tworzywo silikonowe gwarantuje pewny chwyt, a innowacyjna konstrukcja rękojeści uchwytu zmniejsza obciążenie nadgarstka, co pozwala skupić się na uzyskaniu idealnej spoiny nawet w przypadku najtrudniejszych zadań.

  Więcej
 • Promocja 3M Securefit 200

  17 czerwca 2019

  Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na okulary marki 3M.

  Więcej

Marek Szweda

Menadżer produktu Urządzenia Standardowe

Premiera nowych urządzeń z rodziny MasterTig

31 maja 2019

Nowość

Przygotujcie się na zupełnie nową rodzinę urządzeń Kemppi MasterTig. W sprzedaży już latem 2019

Urządzenia spawalnicze TIG DC i TIG ACDC wyznaczają nowy standard jakości, użyteczności i wydajności energetycznej. Rodzina MasterTig, obejmująca modele 230A, 300A, 400A i 500A została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych użytkownikach i wymagających aplikacjach spawalniczych.

Imponujące wymiary i masa w połączeniu z modułową budową pozwalają na konfigurację zestawu dostosowanego do potrzeb użytkownika. Konfiguracja obejmuje również alternatywne panele, bezprzewodowe sterowania i podwozia.

 

Jednocześnie z urządzeniami MasterTig, Kemppi wprowadza na rynek przełomowe uchwyty Flexlite TX charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, elastycznymi rękojeściami zwiększającymi komfort użytkowania i zmniejszającymi zmęczenie spawacza.

Guma silikonowa gwarantuje pewny chwyt, a innowacyjna budowa redukuje obciążenie nadgarstka, dzięki czemu spawacz może się skoncentrować na pracy. Chłodzone gazem lub cieczą uchwyty Flexlite zgodne z urządzeniami MasterTig dostępne są w wersjach o różnej mocy, typie korpusu i długościach.

 

Nowa rodzina MasterTig będzie dostępna w sprzedaży od 24 czerwca 2019.

kemppi-nowości-urządzenia-mig-mag-dystrybutor figel-
Nowości w ofercie urządzeń Kemppi