Adriana Radomska

Menadżer produktu Indywidualne Środki Ochrony

[NIEAKTUALNA] PROMOCJA na przyłbice spawalnicze 3M™Speedglas 9002NC z filtrem

1 listopada 2018

Archiwum
Promocja

Zapraszamy do udziału w promocji na przyłbice spawalnicze 3M™Speedglas 9002NC z filtrem. Wielu spawaczy uważa, że klasyczny model przyłbicy Speedglas 9000 stanowi doskonałe połączenie ergonomicznego kształtu, kompaktowych wymiarów i niskiej wagi, przez co doskonale nadaje się do ich zastosowań. Dlatego też firma 3M zdecydowała się wznowić produkcję przyłbicy o dokładnie takim profilu skorupy, jaki przypadł do gustu wielu spawaczom. Dodano jednak nowe, wysokiej jakości filtry oraz nagłowie, by zwiększyć komfort użytkowania.

 

Zalety:

 • Lepsza kontrola
  Udoskonalone właściwości optyczne, filtr rozjaśnia i wyostrza przedmioty, sprawiając, że wyglądają bardziej realistycznie.
 • Wydychanie
  Smukły kształt przyłbicy ułatwia swobodę ruchów a kanały odprowadzające wydychane powietrze wbudowane w przyłbicę skuteczniej odprowadzają nagromadzony dwutlenek węgla w porównaniu do tradycyjnych hełmów spawalniczych.
 • Swoboda ruchów
  Kanały odprowadzające wydychane powietrze pozwalają na maksymalne przybliżenie przyłbicy do twarzy.
 • Przystępna cena*
  Technologia 3M™ Speedglas™ i najnowsze automatyczne filtry spawalnicze są teraz dostępne zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych spawaczy.

Więcej informacji o produkcie w zakładce oferta.

 

*Cena regularna: 1164 PLN netto/ szt
 Cena promocyjna: 815 PLN netto/ szt

Promocja trwa do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

3m przyłbica 9002NC
3M™Speedglas 9002NC z filtrem

Załączniki: