Marek Szweda

Menadżer produktu Urządzenia Standardowe

[NIEAKTUALNE] Skorzystaj z promocji i oszczędź nawet 879 euro rocznie

11 stycznia 2018

Archiwum
prod_kempact_ra_opened
Kempact RA

Skorzystaj z 10% promocji na na zakup wszystkich modeli z rodziny urządzeń Kempact RA.
Dowiedz się więcej o promocji, kontaktując się z naszym działem sprzedaży.  Promocja trwa do 28.02.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Zachęcamy także do zapoznania się z poniższą informacją dotyczącą korzyści płynących z używania Kempact RA.

 

Wzrost wydajności o 1% – to przekłada się na wzrost oszczędności. Kupując urządzenie Kempact RA możesz zaoszczędzić nawet 879 euro rocznie.

Poniżej przedstawiamy wyliczenia producenta:

 1. Oszczędność związana z serwisem
  opcjonalny przeciwpyłowy filtr zamontowany – zapobiega dostawaniu się pyłu do wnętrza urządzenia, zmniejsza zapotrzebowanie o czyszczenie serwisowe o 1 raz na rok
  Oszczędność 45 euro rocznie
 2. Oszczędności związane z materiałami eksploatacyjnymi
  Powiadomienia serwisowe systemu WireLine – zmniejsza zużycie końcówek prądowych i zużycie systemu napędowego, co pozwala zaoszczędzić 2 końcówki prądowe tygodniowo. Średni koszt to 0,55 euro/ szt.  Oszczędności wynoszą 1,1 euro tygodniowo.
  Oszczędność 52 euro rocznie
 3. Oszczędność w zakresie efektywności energetycznej
  Zużycie energii podczas pracy na biegu jałowym oraz pod obciążeniem – porównanie obejmuje urządzenia Kempact RA 323 i Kempomat 3200 ze skokową regulacją parametrów.  Cena energii elektrycznej to 0,15 euro/ kWh, czas pracy: 8 godzin przez 251 dni, czas jarzenia/ dzień: 20% dla 200A.
  Oszczędność 62 euro rocznie
 4. Oszczędności związane ze zwiększoną użytecznością
 • szybsza i bezpieczniejsza wymiana butli z gazem – skrócenie czasu rozładunku i załadunku, oszczędność 5 min. na wymianę = oszczędność 2,5 euro/wymiana, 1 butla tygodniowo
  oszczędność 120 euro rocznie
 • szybsze i bardziej precyzyjne znajdowanie nastaw dzięki kanałom pamięci – zmniejszenie czasu potrzebnego na ustawienie urządzenia o 30s, liczba zmian dziennie x10 = oszczędność 0,25 euro na jedna zmianę, 25 minut tygodniowo
  oszczędność 600 euro rocznie

Wyliczenia kosztów pracy na podstawie kosztu 30 euro/godz. (koszt godziny pracy jednego pracownika).

Jeśli koszt na pracownika to 30 euro/godz., roczne koszty pracy wynoszą 30 euro x 35 godz. x 48 tygodni = 50 400 euro na jednego pracownika rocznie. Jednoprocentowy wzrost przekłada się zatem na roczne oszczędności na poziomie 504 euro na pracownika.

Załączniki: