• Nowość w ofercie uchwytów

  24 czerwca 2019

  Uchwyty Flexlite TX do spawania TIG charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi, mniejszym zużyciem materiałów eksploatacyjnych i wygodą użycia. Trwałe tworzywo silikonowe gwarantuje pewny chwyt, a innowacyjna konstrukcja rękojeści uchwytu zmniejsza obciążenie nadgarstka, co pozwala skupić się na uzyskaniu idealnej spoiny nawet w przypadku najtrudniejszych zadań.

  Więcej
 • Promocja 3M Securefit 200

  17 czerwca 2019

  Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na okulary marki 3M.

  Więcej

Marek Szweda

Menadżer produktu Urządzenia Standardowe

Montaż i dostawa Lincoln Speedtec 505S

14 czerwca 2018

Realizacje

Nasz klient zamówił u nas 20 zestawów urządzeń Lincoln Speedtec 505S wraz z podajnikami. Klient będzie używał urządzeń do pracy w przemyśle morskim.

 

Gama produktów Speedtec jest odpowiedzią na potrzeby wieloprocesowych aplikacji przemysłowych. Źródła prądu SPEEDTEC 405S, 505S to urządzeniaspawalnicze dających możliwości spawania 3 najpopularniejszymi metodami: MIG/MAG, TIG oraz elektrodą otuloną. Urządzenia można połączyć z podajnikami LF-22M, LF-24M W oraz LF-24M W PRO.

 

Urządzenia doskonale nadają się do spawania w warunkach przemysłowych, do spawania stali konstrukcyjnych niskowęglowych i stopowych oraz aluminium. Praca w ciężkich warunkach przemysłowych nie wyklucza też możliwości łatwego przenoszenia urządzenia ze względu na ich stosunkowo niewielką wagę. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu technologii inwertorowej. Zastosowanie źródła inwertorowego o wysokiej częstotliwości pozwala na precyzyjną kontrolę łuku, wielokrotnie szybciej niż w tradycyjnych analogowych źródłach prądu. Charakterystyka energii źródła może być modyfikowana programowo w czasie rzeczywistym. W standardzie dostępna jest szeroka gama programów synergicznych, pozwalających na prostą, ale precyzyjną kontrolę parametrów spawania dla najlepszych i w pełni powtarzalnych rezultatów.

 

Cechy główne

 • Doskonałe własności spawalnicze dla CV MIG oraz elektrody
 • Możliwość regulacji indukcyjności
 • Programy synergiczne
 • Możliwość ograniczenia parametrów spawania i zabezpieczenia hasłem (PF46)
 • Stała kontrola prędkości podawania drutu i napięcia

 

Procesy

MIG, Druty proszkowe, Elektroda, DC TIG, Żłobienie, Spawanie pod topnikiem

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych urządzeń. Informujemy także, że przy zakupie urządzeń, szkolenie z obsługi urządzeń jest gratis.

Zapraszamy do fotorelacji z montażu urządzeń.