Marek Szweda

Menadżer produktu Urządzenia Standardowe

Nasz klient w województwie pomorskim zakupił kilkanaście zestawów Fronius

2 sierpnia 2018

Realizacje

Mieliśmy okazję dostarczyć naszemu klientowi 25 zestawów urządzeń firmy Fronius składających się z urządzeń: TPS 320i, TPS 400i Pulse, Transtig 3000 z podajnikiem.

 

TPS/i jest wszechstronnym geniuszem. Zaprojektowano go całkowicie od podstaw. Dzięki temu znacząco poprawiono właściwości spawania, zoptymalizowano możliwość komunikacji między człowiekiem a maszyną i udoskonalono obsługę. Dzięki modułowej konstrukcji w prosty sposób można dostosować urządzenie do indywidualnych wymogów spawalniczych. TPS/i to krok w przyszłość w dziedzinie spawania.

 

Ważąc zaledwie 24 kg, urządzenie TransTig 3000 zalicza się do najlżejszych źródeł prądu spawania TIG z trójfazowym zasilaniem. Łatwa obsługa i solidna konstrukcja dopełniają obrazu całości. Urządzenie TransTig to w pełni cyfrowe źródło spawalnicze TIG-DC. Oprócz różnych klas mocy od 80 do 500 A urządzenia te różnią się także stopniem mobilności — od mobilnych, przenośnych urządzeń aż po stacjonarne, kompleksowe systemy o dużej wydajności. Łączy je jedna cecha: nadzwyczajna solidność konstrukcji zapewniająca długą żywotność i koncepcja bardzo intuicyjnej obsługi.