Kamil Piskorski

Menadżer produktu Osprzęt do Spawania Łukowego

Rozpoczęcie sprzedaży nowej gamy uchwytów spawalniczych Flexlite

19 grudnia 2019

Nowość

Jak informuje Kemppi: 7 stycznia 2020 rozpoczniemy sprzedaż całej nowej gamy uchwytów Flexlite GX do spawania metodą MIG/MAG i uchwytów poziomu K3 do spawanie TIG Flexlite TX.

Gama produktów Flexlite wyznaczy nowy standard w kategorii uchwytów spawalniczych w zakresie ergonomii, jakości spawania oraz trwałości części eksploatacyjnych i ich jakości.


Rodzina produktów Flexlite GX to uchwyty spawalnicze do spawania metodą MIG/MAG. Gama Flexlite GX składa się z uchwytów trzech poziomów zaawansowania: K3, K5 i K8. Wszystkie uchwyty z rodziny produktów Flexlite GX charakteryzują się doskonałymi właściwościami uchwytów Flexlite w zakresie komfortu użytkownika, wydajności spawania i wydłużonej trwałości części eksploatacyjnych. Uchwyty Flexlite GX dostępne są w wersjach o różnej mocy, o rożnych długościach i z wieloma rodzajami szyjek.

 


Uchwyty Flexlite to naturalne przedłużenie ręki

Uchwyty spawalnicze Flexlite GX charakteryzują się doskonałym kształtem i ergonomią. Elastyczne zestawy kabli i osłony kabli z przegubami kulowymi wyraźnie zmniejszają obciążenie nadgarstka.
Wpływa to znacznie na obniżenie zmęczenia spawacza, zapewniając lepszą jakość i wyższą wydajność pracy.


Dodatkowo, seria uchwytów Flexlite TX zostanie uzupełniona o uchwyty kategorii K3, których sprzedaż rozpocznie się w tym samym czasie. Zastąpią one uchwyty serii TTK/TTM.

 

Sprzedaż uchwytów z nowej rodziny Flexlite GX rozpocznie się 7 stycznia, 2020. W tym samym czasie uchwyty X8 MIG staną się częścią tej rodziny. Wprowadzonych na rynek zostanie 38 modeli uchwytów Flexlite GX.

Nowe produkty z rodziny Flexlite GX zastąpią wszystkie dotychczasowe uchwyty PMT, MMT i FE. W efekcie, produkcja 180 produktów zostanie zaprzestana w 4 kwartale 2019 roku. Po 1 stycznia 2020 roku stare modele uchwytów będą dostępne do momentu wyczerpania stanów magazynowych. Dalsze szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.


Sprzedaż uchwytów Flexlite TX poziomu 3 rozpocznie się równocześnie ze sprzedażą uchwytów Flexlite GX. Uchwyty TX poziomu 3 zastąpią uchwyty TTK i TTM. Produkcja uchwytów TTK/TTM/TTC zostanie zakończona do końca roku 2019.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego uchwytu spawalniczego?
Może chcesz, byśmy dobrali dla Ciebie konkretny zestaw do spawania, w którego skład wchodzi uchwyt?
Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.