Przetwarzanie danych osobowych

Szanowny Kliencie,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane RODO) a od 10.05.2018 weszła ustawa o Ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

 

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, na które zgadzasz się wysyłając jeden z wypełnionych formularzy (Zapytanie ofertowe lub Formularz łączenia i cięcia) lub wysyłając maila z zapytaniem bezpośrednio do jednego z naszych pracowników.

 

O jakich danych mowa?

Danymi, które wysyłasz do nas są dane, umożliwiające nam kontakt z Tobą i przygotowanie dla Ciebie oferty. Należą do nich:

  • Twoje imię i nazwisko
  • Dane kontaktowe (telefon oraz adres e-mail)
  • Firma, którą reprezentujesz (jeśli dotyczy)

dane pobierane ze strony

Administratorem Twoich danych będzie firma FIGEL Sp. z o.o. Twoje dane nie zostaną  udostępnione żadnym podmiotom zewnętrznym.

 

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane służą nam do przygotowania dla Ciebie oferty, zgodnej z Twoim zapytaniem a w przypadku dokonania u nas zakupu są one przetwarzane i przechowywane w celach księgowych.

 

Jakie masz prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych wysyłając maila z prośbą o wykasowanie Twoich danych osobowych na adres marketing@figel.pl

 

Na jakiej podstawie odbywa się przetwarzanie Twoich danych osobowych?

Przetwarzanie Twoich danych odbywa się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając formularz, poprzez skorzystanie z przycisku „wyślij”. W przypadku wysłania zapytania bezpośredni mailem – twój mail jest automatycznie traktowany jako zgoda na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

 

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.